Pigale Family Club
Rezervasyon Müsaitlik Takvimi Konum Bilgisi
Rezervasyon yap
Kuşadası otelleri içerisinde doğa ile iç, içe ekomomik Aile Oteli. Kuşadası merkeze 3,5 km denize 250 m uzaklıkta TEL 256 618 07 70
Odalar
Standart Oda
67 adet olan STANDART ODALARIMIZ'da Uydu yayınlı Tüplü TV, Siplit Klima, Minibar, Balkon, Internet bağlantısı,Duş WC,Fön Makinası imkanları bulunmaktadır. Çift veya Tek kişilik yataklara sahip bu odalarımız 18-20m2 büyüklüğünde olup ilave yatak ile maxımum 3 kişilik konaklamalara imkan vermektedir.

En fazla 3 Kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 20 m2

Oda Detayları:
Balkon, Duşlu Banyo, Saç Kurutma Makinesi, Makyaj Aynası, Minibar, Acil Durum Çıkış Planı, Uydu Kanalları, Yatak Başında Telefon, Odadan Kontrol Edilebilen Klima, Uzaktan Kumandalı TV, Kablosuz Internet, Bahçe Manzaralı, Fön Makinası

Standart Plus Oda
21 adet olan STANDART PLUS ODALARIMIZ'da Uydu yayınlı ince erkran TV, Siplit Klima, Minibar, Balkon, Internet bağlantısı, Tamamı yenilenmiş Duş WC ve banyo ekipmanları,Fön Makinası imkanları bulunmaktadır. Çift veya Tek kişilik yataklara sahip bu odalarımız 18-20m2 büyüklüğünde olup ilave yatak ile maxımum 3 kişilik konaklamalara imkan vermektedir.

En fazla 3 Kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 20 m2

Oda Detayları:
Saç Kurutma Makinesi, Makyaj Aynası, Minibar, Acil Durum Çıkış Planı, Uydu Kanalları, Yatak Başında Telefon, Odadan Kontrol Edilebilen Klima, Uzaktan Kumandalı TV, Kablosuz Internet, Bahçe Manzaralı

Aile Odası
10 adet olan AİLE ODALARIMIZ'da Uydu yayınlı Tüplü TV, Siplit Klima, Minibar, Balkon, Internet bağlantısı, 1 adet Duş WC,Fön Makinası imkanları bulunmaktadır. 1Çift ve 2Tek kişilik yataklara sahip bu odalarımız 23-26m2 büyüklüğünde olup ilave yatak ile maxımum 5 kişilik konaklamalara imkan vermektedir. Aralarında kapı bulunan bulunmayan bu odalarımız Tesisimizin girişinde sol tarafta düz ayak, Çocuk oyun-Animasyon alanı arkasında ve Bahçeye nazırdır. 

En fazla 5 Kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 26 m2

Oda Detayları:
Balkon, Duşlu Banyo, Çalışma Masası, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Uydu Kanalları, Yatak Başında Telefon, Odadan Kontrol Edilebilen Klima, Uzaktan Kumandalı TV, Kablosuz Internet, Bahçe Manzaralı

Konum
Tesisimiz Selçuk'tan Kuşadası'na gelen yol üzerinde Kuşadası merkeze 3 km uzaklığında yol kenarındadır. İZMİR Adnan Menderes Hava Limanına uzaklığımız 80 km dir. Tesisimizin denize uzaklığı 250 m dir. Tesisimiz EFES ANTİK KENTİ' ne 14, MERYEM ANA EVİ' nede 20 km uzaklıktadır.
Çevre
Tesisimiz Selçuk'tan Kuşadası'na gelen yol üzerinde Kuşadası merkeze 3 km uzaklığında yol kenarındadır. İZMİR Adnan Menderes Hava Limanına uzaklığımız 80 km dir. Tesisimizin denize uzaklığı 250 m dir. Tesisimiz EFES ANTİK KENTİ' ne 14, MERYEM ANA EVİ' nede 20 km uzaklıktadır.
Yemek
750 m2 büyüklüğündeki restaurantımız Sabah kahvaltısı-Öğle ve Akşam yemeği hizmetlerimizin açık büfe olarak sunulduğu bölümümüzdür.
Yiyecek içecek konseptimiz 07:30-10:00 arasında Kahvaltı hizmeti ile başlamaktadır. Geç kahvaltı hizmetimiz 10-10:30 arasındadır. Öğle yemeği servisimiz 12:30-14:00 Akşam yemeği servisimiz 19:30-21:00 arasında açık büfe olarak servis edilmektedir. Snack servisimiz 15.00/17:00; coffe Break 17:00-18:00 arasında sunulmaktadır. 10:00 ile 23:00 arasında açık olarak self servis şeklinde servis edilen yerli alkollü ve alkolsüz içecekler yiyecek içecek konseptimize dahildir.
Herşey Dahil konseptimiz; giriş günü Öğle yemeği ile başlayıp çıkış günü sabah kahvaltısı ile sonlanmaktadır
Aydın otelleri
Diller : English العربية Български Català 简体中文 Deutsch Ελληνικά Español Français हिन्दी Magyar Indonesia Italiano 日本語 한국어 Nederlands Polski Português Русский Slovenských Svenska ภาษาไทย Türkçe Việt 繁體中文
Mobil Versiyon

Reseliva üzerinden yaptığınız bütün işlemler 128 bit GlobalSign SSL ile şifrelenmektedir. SSL sertifikamızı görmek için lütfen aşağıdaki GlobalSign logosunu tıklayınız.