Rezervasyon Müsaitlik Takvimi Konuk Değerlendirmeleri Konum Bilgisi
Rezervasyon yap
Odalar
Standart Oda
Taş ve ahşap işçiliğinin ön planda olduğu otantik tarzda dekore edilmiş odalar

En fazla 2 Kişi kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 15 m2

Deluxe oda
Deniz manzaralı, otantik tarzda dekore edilmiş, taş ve ahşap oda.

En fazla 2 Kişi kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 20 m2

Üç Kişilik Oda
3 kişilik standart oda

En fazla 3 Kişi kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 20 m2

Ambiyans
Hünnap Han 18. yüzyılda yapılan bir Osmanlı Konağıdır. 1994 yılında harabe halinde olan konak tarafımızdan 3 yıl süren detaylı bir restorasyondan sonra 1997 yılında Turizm Bakanlığı özel tesis belgeli olarak hizmete açıldı. Hünnap Han adını konağımızın avlusunda bulunan 180 yaşında ki Hünnap ağacından almakta. Konakta 9 standart oda ve bir süit bulunmakta. 60 kişilik kapalı yemek salonu, şömineli barı ve şömineli özel televizyon odası ile siz konuklarımıza hizmet etmekte. Taş ve ahşabın hakim olduğu odalarımızda konuklarımızın rahatını sağlamak için her türlü konfor bulunmakta. Ege Mutfağı ağırlıklı olan yemeklerimiz sabah - akşam açık büfe olarak sunulmakta.
Ayrıcalıklar
• Doğa yürüyüşleri
- Orman Parkuru (2 km)
- Köy yürüyüşü (6 km)
- Başdeğirmen değirmeni ve şelalesi yürüyüşü (13 km)
- Gürle şelalesi yürüyüşü (34 km - 24 km arabayla gidilebilir)

• Kaz Dağı safari turu
- Zeytinli, Mehmetalan Köyü, Milli Park, Ayı Deresi (yüzme molası), Tozlu yayla, Sarıkız Zirve(1784 m)
- Darı Dere Mesire yeri (yürüyüş ve yemek yeri)

• Ekim ayı 1nci haftasında HünnapHan'da Hünnap meyvesi hasatı

• Ekim-Aralık ayları arasında mantar toplama ve sonrasında pişirme turları (melki, et mantarı, biber mantarı, tuz mantarı)

• Ekim-Şubat ayları arasında zeytin toplama turları

• Aralık-Haziran ayları arasında ot toplama ve sonrasında pişirme turları(rezene, keşkeklik, sığırdibi, kuş otu, ısırgan, filiz otu, turp otu, şevketi bostan, kadife otu, hindibağ, mis otu, ebegümeci, kaşıklık otu, eşek otu, göbek otu, kuzu göbeği, labada otu, kaymaklı, badanoz, havuç otu, tereyağı otu, limon kekiği, taş kekiği)

• Köy hanımlarından geleneksel köy yemekleri dersi (mantı, gözleme, hamur işleri, dağdan toplanan taze otlarla börekler, ot yemekleri, vb..)

• Dağ köylerine bisikletle turlar

• Hünnap Han'ın Tarihi atmosferi, Adatepe köyünün 1000 yıllık açık hava müzesi tarihi yapıları, dağla denizin kucaklaştığı inanılmaz konumu ile gün boyu fotoğraf çekerek veya resim yaparak hoş vakit geçirebilirsiniz.

• Hünnap hanın birbiri ile yarış yapan 3 güzel bahçesinde, kuş sesleri ve hafif müziğin senfonisi ile kendinizden geçerek gün boyu kitap okuyabilirsiniz.

• Gün boyu içkilerinizi yudumlayarak satranç oynayabilirsiniz.

• Gün batımında Hünnap hanın bahçelerinde zengin şarap ve içkilerinizi yudumlayarak İda (kaz) dağının efsanelerine dalıp keyifli söyleşilerle gecelerinizi hiç bitmeyecekmiş gibi geçirebilirsiniz. Veya Hünnap Han'ın arkasında harika manzaralı Hoca Kayasında, veya antik Zeus altarında otelimizden alacağınız içki paketlerinizle akşam güneşini batırabilirsiniz.
• Hünnap Han'ın yönlendireceği pırıl pırıl sularda denize girebilirsiniz.
Yemek
Kazdağı'nın şifalı otları, baharatları ve körfezin zeytinyağı ile harmanlanan yemekler, açık büfe olarak sunulur. Hünnaplı somon, Hünnap köfte, sardalya sarma, ev makarnaları ve yöresel ot yemekleri, Hünnap Han spesyallerinden sadece bir kaçı..
Diller : English العربية Български Català 简体中文 Deutsch Ελληνικά Español Français हिन्दी Magyar Indonesia Italiano 日本語 한국어 Nederlands Polski Português Русский Slovenských Svenska ภาษาไทย Türkçe Việt 繁體中文
Mobil Versiyon

Reseliva üzerinden yaptığınız bütün işlemler 128 bit GlobalSign SSL ile şifrelenmektedir. SSL sertifikamızı görmek için lütfen aşağıdaki GlobalSign logosunu tıklayınız.