Troya Hotel Balat
  Rezervasyon Müsaitlik Takvimi Konuk Değerlendirmeleri Konum Bilgisi
Rezervasyon yap
Hotel Troya Balat, bir cephesi tarihi bir Fener Sokağı'na, diğer cephesi Haliç'e bakan, herbiri farklı dekorasyona sahip 16 odalı bir otel.Toplam 16 odasından, üçü süit, on üçü çift kişilik.

Duvarlarındaki kalemişlerinden ahşap kapılarına, tavan ve yer döşemelerine kadar restore edilen 115 yıllık binada, tulumbalar, renkli camlar, lambalar, mermer lavabolar bugün hala kullanılıyor. Dört kattan oluşan bu tarih kokan binada tarihi dokuyu bozmamak amacıyla asansör yaptırılmamıştır. Odalarda klima, minibar, telefon, duş, saç kurutma makinası, su ısıtıcısı, kablolu televizyon yayını ve kablosuz internet servisi bulunuyor.

Hotel Troya Balat, Fener Rum Ortodoks Patrikanesi'nin bitişiğinde, şehrin ticari, kültürel ve turistik merkezlerine yakın,ama Haliç kıyısındaki eski bir İstanbul mahallesinin sessiz ortamındadır.

Troya Balat Restaurant her gün 08.00 – 00.00 saatleri arasında servis veriyor. Öğlenleri ve akşamları gruplara alternatifli menüler hazırlanabiliyor.

Kahvaltı servisi haftaiçi 08:00 - 11:00; haftasonu açıkbüfe kahvaltı servisi 08:00 - 13:00 saatleri arasında.
Odalar
Standart Oda
Standart odalarımız, Fener Rum Patrikhanesinin önündeki sokağa bakmaktadır, cumbalı ve balkonlu olup genellikle sessizdirler. Odalarımızın tamamı ayrılabilen yataklıdır, lütfen yatak tercihinizi önceden belirtiniz. Odalarımız yüksek ahşap tavanları ve duvarlarındaki kalem işleri ile klasik döşenmiş olup rahatça konaklayacağınız büyüklüktedir.
SİGARA İÇİLMEZ

En fazla 2 Kişi kalabilir

Oda Detayları:
Modem Bağlantısı, Kablolu TV, Kahve Makinesi, Masa Lambası, Boy Aynası, Saç Kurutma Makinesi, Internet Erişimi, Minibar, Uydu Kanalları, Ses Geçirmez Pencere, Çay Makinesi, Yatak Başında Telefon, Odadan Kontrol Edilebilen Klima, Uzaktan Kumandalı TV, Yüksek Tavan, Açılabilir Pencere, Şehir Manzaralı, Bahçe Manzaralı

Deniz Manzaralı Suit
Klasik tarzda döşenmiş olan suitlerimiz,yatak odası ve oturma bölümü olarak iki odadan oluşmaktadır. Odalarımız yüksek ahşap tavanları ve duvarlarındaki kalem işleri ile ailenizle rahatça konaklayacağınız büyüklüktedir.
SİGARA İÇİLMEZ

En fazla 3 Kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 25 m2

Oda Detayları:
Modem Bağlantısı, Balkon, Duşlu Banyo, Kablolu TV, Kahve Makinesi, Çocuk Yatağı, Çalışma Masası, Masa Lambası, Boy Aynası, Saç Kurutma Makinesi, Internet Erişimi, Minibar, Uydu Kanalları, Oturma Alanı, Ses Geçirmez Pencere, Çay Makinesi, Yatak Başında Telefon, Odadan Kontrol Edilebilen Klima, Uzaktan Kumandalı TV, Yüksek Tavan, Açılabilir Pencere, Kablosuz Internet, Şehir Manzaralı, Bahçe Manzaralı, Deniz Manzaralı

Standart Deniz Manzaralı
Klasik döşenmiş olan yüksek ahşap tavanlı ve duvarlarında kalem işleri olan bu deniz manzaralı odalarımız, ayrılabilen yataklı veya büyük yataklı çift kişilik odalardır. Ayrıca 3 kişi konaklama için sofa, yatak haline getirilebilmektedir. Lütfen yatak tercihinizi belirtiniz. Bazı odalarımız balkonludur.
SİGARA İÇİLMEZ

En fazla 2 Kişi kalabilir

Oda Detayları:
Kahve Makinesi, Çalışma Masası, Masa Lambası, Boy Aynası, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Uydu Kanalları, Ses Geçirmez Pencere, Çay Makinesi, Yatak Başında Telefon, Odadan Kontrol Edilebilen Klima, Yüksek Tavan, Açılabilir Pencere, Kablosuz Internet, Deniz Manzaralı

Balkonlu Suit
Klasik tarzda döşenmiş olan bu suitimiz ,yatak odası ve oturma bölümü olarak iki odadan oluşmaktadır. Suitimiz deniz manzaralı ve balkonludur. Bu odamız yüksek ahşap tavanı ve duvarlarındaki kalem işleri ile ailenizle rahatça konaklayacağınız büyüklüktedir.
SİGARA İÇİLMEZ


En fazla 3 Kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 20 m2

Suit
Klasik tarzda döşenmiş olan bu suitimiz ,yatak odası ve oturma bölümü olarak iki odadan oluşmaktadır. Suitimiz sokak manzaralıdır. Bu odamız yüksek ahşap tavanı ve duvarlarındaki kalem işleri ile ailenizle rahatça konaklayacağınız büyüklüktedir.
SİGARA İÇİLMEZ

En fazla 3 Kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 20 m2

Oda Detayları:
Kahve Makinesi, Odada Bilgisayar, Çalışma Masası, Masa Lambası, Boy Aynası, Saç Kurutma Makinesi, Internet Erişimi, Ücretsiz Yerel Telefon Konuşması, Radyo, Oda Kasası, Uydu Kanalları, Oturma Alanı, Çay Makinesi, Yatak Başında Telefon, Odadan Kontrol Edilebilen Klima, Uzaktan Kumandalı TV, Yüksek Tavan, Açılabilir Pencere, Kablosuz Internet, Sokak Manzaralı

Diller : English العربية Български Català 简体中文 Deutsch Ελληνικά Español Français हिन्दी Magyar Indonesia Italiano 日本語 한국어 Nederlands Polski Português Русский Slovenských Svenska ภาษาไทย Türkçe Việt 繁體中文
Mobil Versiyon

Reseliva üzerinden yaptığınız bütün işlemler 128 bit GlobalSign SSL ile şifrelenmektedir. SSL sertifikamızı görmek için lütfen aşağıdaki GlobalSign logosunu tıklayınız.