Rezervasyon Müsaitlik Takvimi Konuk Değerlendirmeleri Konum Bilgisi
Rezervasyon yap
Dünyanın baş döndüren ritmine inat, sakinliğiyle kalbini ormana açmış bir tatil evi Daphe House. Yüksek taş duvarının arkasında alçakgönüllü, mütevazi, sımsıcak bir dünya sizi ilk andan kucaklıyor. Refiye ve Bülent’in diktikleri her köşeye ayrı bir renk taşıyan ağaçlar, mis kokulu çiçekler, sarmaşıklar, kaktüsler ormandaki görkemli çamlarla neredeyse yarışır hale gelmiş. Refi'nin mutfağından çıkan harika yemekler, konukları bahçedeki kocaman masanın etrafında neşeyle, uzun ve tadına doyulmaz sohbetlerle bir araya getiriyor. Sabahları muhteşem bir kahvaltıyla reçelinden zeytinine tamamen organik ve leziz bir güne başlayan konuklar; Bülent'le bin yıllık Likya'nın izini sürmeye gidebilir veya ormanın kıyısındaki hamaklara uzanabilirler. Odanıza çekilmek isterseniz Refi'nin mis kokulu kıtır çarşafları, ormanın sessizliğinde sizi yine aynı sadelik ve samimilik karşılıyor. İşte bu keyif yüzünden her milletten "müdavimi" var Daphne'nin.
Odalar
Standart Oda
klimalı,banyolu bir çift yataklı oda

En fazla 2 Kişi kalabilir
Oda Genişliği (yaklaşık) : 15 m2

Oda Detayları:
Saç Kurutma Makinesi, Makyaj Aynası, Açılabilir Pencere, Bahçe Manzaralı

Diller : English العربية Български Català 简体中文 Deutsch Ελληνικά Español Français हिन्दी Magyar Indonesia Italiano 日本語 한국어 Nederlands Polski Português Русский Slovenských Svenska ภาษาไทย Türkçe Việt 繁體中文
Mobil Versiyon

Reseliva üzerinden yaptığınız bütün işlemler 128 bit GlobalSign SSL ile şifrelenmektedir. SSL sertifikamızı görmek için lütfen aşağıdaki GlobalSign logosunu tıklayınız.