Bülbül Yuvası Butik Otel
Rezervasyon Müsaitlik Takvimi Konuk Değerlendirmeleri Konum Bilgisi
Rezervasyon yap
Adres
121 Sk. No: 20 Atatürk Mah. Eski Foça / İzmir  35680    Foça  / Türkiye
Ege
Harita
Şehre Ulaşım Bilgileri
Bülbül Yuvası,Adnan Menderes hava alanı ile 90 km mesafededir. Çevre yolu ile İzmir'den Menemen'e ilerliyorsunuz. Menemen'i geçtikten sonra Jandarma kavşağından sola saparak dümdüz yola devam ediyorsunuz. Foça girişindeki rampadan ( denizi gördüğünüz yerden ) aşağıya doğru ilerliyorsunuz. Yol, sağ ve sol olarak ayrılıyor. Sol tarafa yani merkeze doğru yol aldığınızda şehir merkezine ulaşmış oluyorsunuz. Tam merkezdeki İng bank ve Foça market arasından girip, yolun sonuna kadar ilerlediğiniz zaman otele varmış olursunuz.
Otele Araba ile Ulaşım
Eski Foça merkezde bulunan İng bank ve Foça market arasından girip, yolun bittiği yere kadar araba ile ilerliyorsunuz ve otelin önüne ulaşıyorsunuz.
Otele Toplu Taşıma ile Ulaşım
İzmir Garajdan Eski Foça otobüsüne binip, son durakta iniyorsunuz. İng bank ve Foça market arasından dümdüz yürüyerek, 10 dakika içinde otele ulaşıyorsunuz.
Önemli Yerlere Uzaklıklar
 
  İsim Uzaklık Ulaşım Şekli Fiyat Mesafe Süresi (dk)
HavaalanıAdnan Menderes90 kmtaksi ile150 TRY60
Foça otelleri
Diller : English العربية Български Català 简体中文 Deutsch Ελληνικά Español Français हिन्दी Magyar Indonesia Italiano 日本語 한국어 Nederlands Polski Português Русский Slovenských Svenska ภาษาไทย Türkçe Việt 繁體中文
Mobil Versiyon

Reseliva üzerinden yaptığınız bütün işlemler 128 bit GlobalSign SSL ile şifrelenmektedir. SSL sertifikamızı görmek için lütfen aşağıdaki GlobalSign logosunu tıklayınız.