Promosyon kodu girmek istiyorum
Bunglov İçi

İki Kişilik Oda

En fazla 2 Kişi kalabilir
Balkon Kahvaltı Alanı Çocuk Yatağı Masa Lambası Engelliler İçin Olanaklar
Ekolojik mimarî yaklaşımıyla tasarlanan çiftliğin Kargı Deresi kenarındaki ahşap evleri ile yamaca dayalı taş ve kerpiç evleri, 50 konuğu aynı anda ağırlayabilecek kapasiteye sahip.

Taş Konaklar: Yöresel mimarî ve malzemelerin kullanıldığı, alt katı tek odalı, üst katı iki odalı bağımsız evlerden oluşuyor. Her evin banyosu,mutfağı ve geniş bir terası bulunuyor. Alt katlar, engelli konukların kullanımını kolaylaştıracak biçimde hazırlandı.

Kerpiç Evler: Elle yapılan kerpiç tuğlalar ve ahşap hatılların kullanıldığı, geleneksel mimari tarzında inşa edilen bu evlerde iki yatak odası, banyo, mutfak, yaşam alanı ve geniş bir sundurma bulunuyor. Yazın doğal serin ortam sağlayan taş ve kerpiç evler, kışın kuzine soba ile ısıtılıyor.

Ahşap Evler: Pastoral Vadi'nin sınırını oluşturan Kargı Çayı'nın kenarında, yetişkin ağaçların gölgesindeki tek ve iki odalı ahşap evlerde banyo ve sundurmada küçük bir mutfak bulunuyor. Tüm evlerden toplanan organik çöpler, kullanılan gri ve siyah atık sular ayrı yerlerde işlenerek doğaya geri kazandırılıyor.
Daha Fazla Göster
Gizle
REZERVASYON ÖZETİ
Giriş Tarihi: 05.03.2021 » Çıkış Tarihi: 06.03.2021 (1 Gece)
Lütfen bir oda seçin
-
0
Toplam: 0 TL
Promosyon kodu girmek istiyorum
Harita konumu için tıklayın

Yemişli Mah. Yanıklar Köyü Fethiye/Muğla Fethiye Türkiye
Resmi Websitesi
En iyi fiyat garantisi
Otelle direkt iletişim imkanı
Ücretsiz iptal seçenekleri
Reseliva tarafından sağlanmıştır
Lütfen bir oda seçin