Promosyon kodu girmek istiyorum

Ekonomik Oda

En fazla 4 Kişi kalabilir
Duşlu Banyo Kahve Makinesi Malzemeli Mutfak Çocuk Yatağı Bulaşık Makinesi
Binamızın bahçe katında yer alan dairede bahçeye bakan yatak odası ve ön tarafta açık mutfağı olan oturma odası bulunuyor. Mutfakta ocak, fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi ve su ısıtıcısı mevcuttur. Yemek masasının yanındaki L tipi kanepe çift kişilik yatağa dönüşür.Ayrıca 1 adet tek kişilik yatak vardır. Dairede bir gardırop ve çalışma masası mevcut olup, isteğiniz üzerine bebekler için mama sandalyesi ve oyuncak temin edilir. Apartmanımızın arka tarafında yer alan bahçe ve tenis masası tüm katlardaki misafirlerimizin kullanımına açıktır. Apartmanımızda asansör mevcut olup çatı ve bahçe katlarında herkesin kullanabileceği birer çamaşır makinesi bulunmaktadır. Kalacağınız sürenin sonunda yapılacak temizlik ücrete dahildir. Uzun süreli kalacak misafirlerimizin talep etmesi halinde ücreti mukabili ara temizlik yapılır.
Diğer özellikler: doğalgaz kombisi, klima, kablosuz Internet, ütü ve ütü masası, saç kurutma makinesi, ortopedik yatak, havlu ve nevresim takımı.
STANDART FİYATLAR
En İyi Fiyat Ön Ödemesiz İade Edilmez
65 €
Detaylar Rezervasyon Kuralları

4 Kişilik Daire

En fazla 4 Kişi kalabilir
Duşlu Banyo Çocuk Yatağı Buzdolabı Saç Kurutma Makinesi Ütü Masası ve Ütü
Binamızın giriş katında yer alan dairede bahçeye bakan açık mutfağı olan oturma odası ve öne bakan yatak odası bulunuyor. Mutfakta ocak, fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi ve su ısıtıcısı mevcuttur. Mutfakta bulunan kanepeler birer yatak haline getirilebilir. Dairede bir gardırop ve çalışma masası mevcut olup, isteğiniz üzerine bebekler için mama sandalyesi ve oyuncak temin edilir. Apartmanımızın arka tarafında yer alan bahçe ve tenis masası tüm katlardaki misafirlerimizin kullanımına açıktır. Apartmanımızda asansör mevcut olup çatı ve bahçe katlarında herkesin kullanabileceği birer çamaşır makinesi bulunmaktadır. Kalacağınız sürenin sonunda yapılacak temizlik ücrete dahildir. Uzun süreli kalacak misafirlerimizin talep etmesi halinde ücreti mukabili ara temizlik yapılır.
Diğer özellikler: doğalgaz kombisi, klima, kablosuz Internet, ütü ve ütü masası, kurutma makinesi, ortopedik yatak, havlu ve nevresim takımı.
STANDART FİYATLAR
En İyi Fiyat Ön Ödemesiz İade Edilmez
75 €
Detaylar Rezervasyon Kuralları
living room /kitchen first floor

5 kişilik daire

En fazla 5 Kişi kalabilir
Duşlu Banyo Kahvaltı Alanı Mutfak Oturma Alanı
5 kişilk dairelerimizin büyüklüğü 70m2. Dairelerde klima ve kombi mevcut. Yatak odasında bir adet çift kişilik yatak ve bir adet çekyat bulunmaktadır. Salon/mutfakta ise iki adet çekyat, yemek masası ve tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Binada asansör, ortak kullanım için çamaşır makinesi ve arka bahçemiz vardır.
STANDART FİYATLAR
En İyi Fiyat Ön Ödemesiz İade Edilmez
90 €
Detaylar Rezervasyon Kuralları
REZERVASYON ÖZETİ
Giriş Tarihi: 01.04.2020 » Çıkış Tarihi: 02.04.2020 (1 Gece)
Lütfen bir oda seçin
-
0
Toplam: 0 €
Promosyon kodu girmek istiyorum
Resmi Websitesi
En iyi fiyat garantisi
Otelle direkt iletişim imkanı
Ücretsiz iptal seçenekleri
Lütfen bir oda seçin