Hay Otel
Rezervasyon Müsaitlik Takvimi Konum Bilgisi
Rezervasyon yap
Adres
Hacımemis Mevkii 12001 sokak (Eski 2001) no 32 Alacatı Cesme İZMİR  35937    Alaçatı  / Türkiye
Alaçatı
Harita
Otele Araba ile Ulaşım
Ankara’dan Alaçatı’ya;
Afyon – Uşak – Manisa istikametinde yola çıkarak İzmir üzerinden Alaçatı’ya ulaşabilirsiniz. Ankara’dan Alaçatı’ya yolculuk 10 saat sürmektedir.
İstanbul’dan Alaçatı’ya;
Öncelikle Yenikapı iskelesinden hızlı feribotla Bandırmaya kadar denizyoluyla geçerek yolculuğa çıkmak daha avantajlı olacaktır. Buradan da ilk Balıkesir olmak üzere Manisa-İzmir istikametlerini takiple Alaçatı’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul-Alaçatı yaklaşık 9 saat sürer.

İstanbul’dan Alaçatı’ya kendi özel aracıyla yola çıkanlar için Yenikapı- Bandırma feribotundan indikten sonra 340 km.’lik bir yol, Balıkesir- Manisa- İzmir üzerinden sizi 4-5 saatte Alaçatı’ya ulaştırabilir. Alaçatı lokasyon bakımından gezilecek yerleri ve turistleri cezbedecek aktiviteleri yoğun olan beldelerimizden biridir. Özel araçla ulaşım da avantajlı bir seçenektir. Özle aracınızla beldeyi kafanıza göre özgürce gezebilir bulduğunuz her fırsatta çevresindeki beldeleri de ziyaret edebilirsiniz. Örneğin çevresindeki Çeşme, Urla’ya, Seferihisar gibi lokasyonlar oldukça güzel ve görülmeye değerdir.
Bazı büyük şehirlerle arasındaki mesafe ve zaman bilgileri de yola çıkmadan size yol hazırlığı yapmak ve yola çıkış saati bakımından kolaylık sağlayacaktır.

İstanbul-Alaçatı yaklaşık 640 kilometre(km) ve araçla yaklaşık 9 saat,
Bursa-Alaçatı yaklaşık 410 kilometre(km) ve araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika,
Ankara-Alaçatı yaklaşık 660 kilometre(km) ve araçla yaklaşık 9 saat,
Antalya-Alaçatı yaklaşık 535 kilometre(km) ve araçla ortalama 8 saat,
Adana-Alaçatı arası 978 kilometre (km) ve araçla ortalama 13 saat 40 dakika sürmektedir.
Otele Toplu Taşıma ile Ulaşım
Otobüsle Alaçatı’ya ulaşım en kolay ulaşım alternatiflerinden biridir. Hemen her ilimizden Alaçatı’ya direkt otobüs seferleri düzenlenmektedir.
İzmir’den otobüsle ulaşmak için ise İzmir Garajdan veya Üçkuyular Garajdan Alaçatı Seyahat otobüsüne binmeniz yeterli, 1 saat içinde Alaçatı’dasınız.
Günümüzde teknolojinin gelişimine paralellik göstererek konfor düzeyi ve hızı artan otobüslerle ulaşım oldukça keyifli hale bürünmüştür. Birçok firma sefer düzenlemekte özellikle de yaz döneminde yoğunluk kaynaklı sefer sayıları artış göstermektedir.
Önemli Yerlere Uzaklıklar
 
  İsim Uzaklık Ulaşım Şekli Fiyat Mesafe Süresi (dk)
PlajIlıca 3 kmtaksi ile10 EUR3
Alaçatı otelleri
Diller : English العربية Български Català 简体中文 Deutsch Ελληνικά Español Français हिन्दी Magyar Indonesia Italiano 日本語 한국어 Nederlands Polski Português Русский Slovenských Svenska ภาษาไทย Türkçe Việt 繁體中文
Mobil Versiyon

Reseliva üzerinden yaptığınız bütün işlemler 128 bit GlobalSign SSL ile şifrelenmektedir. SSL sertifikamızı görmek için lütfen aşağıdaki GlobalSign logosunu tıklayınız.
Reseliva Rezervasyon Motoru tarafından sağlanmıştır