Ford Hotel
Rezervasyon Müsaitlik Takvimi Konum Bilgisi
Rezervasyon yap
Adres
Adrasan Mahallesi
Sahil Cadde No.220
  07370    Adrasan  / Türkiye
Harita
Şehre Ulaşım Bilgileri
Adrasan - Antalya 95 Km. mesafededir. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.
Otele Araba ile Ulaşım
Kendi aracınızla; Batı yönünde Kemer istikametine doğru ilerliyorsunuz. Tekirova'yı geçtikten sonra, Olympos, (Adrasan) tabelasınını görürsünüz. Bu sapaktan 8 Km. daha ileride yeni yoldan gelmenizde mümkün. Antalya - Adrasan 95 Km. mesafededir. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Olympos’u da görmek isterseniz bu yol tercih edilebilir.
10 km sonra Olympos sapağı geliyor sapmadan devam ettiğinizde Çavuşköy meydanına geliyorsunuz, Jandarma merkezinden sola dönerek sahile inen yola devam ettikten sonra karşılaşacağınız çınar ağacı ve cami solunuzda kalarak yolunuza devam ediniz.
Otele Toplu Taşıma ile Ulaşım
Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında ilçeler terminalinde Çiçek Tur peronuna gidiniz. Yazın günde 3 kez Adrasan'a servisi vardır. Çiçek tur ile Adrasan'a geldiğinizde hangi otelde ineceğinizi söylemeniz yeterli, şoför sizi hemen kapının önünde indirecektir.
Adrasan otelleri
Diller : English العربية Български Català 简体中文 Deutsch Ελληνικά Español Français हिन्दी Magyar Indonesia Italiano 日本語 한국어 Nederlands Polski Português Русский Slovenských Svenska ภาษาไทย Türkçe Việt 繁體中文
Mobil Versiyon

Reseliva üzerinden yaptığınız bütün işlemler 128 bit GlobalSign SSL ile şifrelenmektedir. SSL sertifikamızı görmek için lütfen aşağıdaki GlobalSign logosunu tıklayınız.
Reseliva Rezervasyon Motoru tarafından sağlanmıştır